[logo]
Aktualności i komunikaty
2015-04-30
Rekrutacja uzupełniająca
Szanowni Państwo,

informujemy, że rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca w przedszkolach będzie prowadzona przy użyciu systemu elektronicznego w terminie pomiędzy 18 a 22 maja.

Dokłada liczba wolnych miejsc w poszczególnych przedszkolach zostanie opublikowana w systemie naboru po 11 maja, tj. po wywieszeniu w przedszkolach list przyjętych kandydatów i zaktualizowaniu przez poszczególne jednostki oferty edukacyjnej.
2015-03-31
Oferta edukacyjna koszalińskich przedszkoli
Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2015/16 przygotowaną przez przedszkola prowadzone przez Gminę Miasto Koszalin.

Podanie o przyjęcie dziecka do przedszkola - wygenerowane za pośrednictwem systemu - będzie można złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru do 17 kwietnia 2015 roku.

Zapraszamy
2015-03-31
Liczba wybieranych przedszkoli
W tegorocznej rekrutacji istnieje możliwość ubiegania się o przyjęcie dziecka do nieograniczonej liczby przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasto Koszalin.

We wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wskazują Państwo przedszkola uszeregowane od najbardziej do najmniej preferowanych. Lista ta będzie decydowała o kolejnosci w jakiej dziecko będzie kwalifikowane do wybranych przedszkoli.

Zachęcamy do korzystania z możliwości wyboru we wniosku wielu przedszkoli.
  Strona 1